טיפול סיעודי

טיפול סיעודי יכול להתבצע או במסגרת של אשפוז במחלקה הסיעודית או במסגרת של ביקור בית. כל מקרה נמדד ונבחן לגופו של עניין.

בבואכם לבחור גורם מקצועי שיעניק לכם או ליקיריכם טיפול סיעודי, חשוב לוודא כי הוא אכן מקצועי. שכן, לצערנו לאכל מי שמציג את עצמו כבעל מקצוע בתחום הסיעודי באמת עבר את ההכשרה הנדרשת לכך. כלל אצבע חשוב על מנת להתאים את הטיפול הסיעודי הטוב ביותר עבור מי מבני ביתכם זה לפנות למוסד מוכר שמתמחה בתחום הסיעוד. כמובן שיש לוודא שכל גורם מקצועי שעימו אתם באים במגע יהיה מורשה מטעם משרדי הבריאות והרווחה. מומלץ גם לבחון לא פחות משלושה גורמים שונים בתחום הסיעוד. כך גם תקבלו פרופורציה נכונה לגבי אופי ועלות השירות וגם לגבי הנורמות הנהוגות בתחום.

טיפול סיעודי מקצועי

על מנת להיות מוסמך להענקת טיפול סיעודי יש להשלים לימודי סיעוד ולעמוד בבחינות הסמכה של משרדי הרווחה והבריאות.

טיפול סיעודי זה מסוג הטיפולים שניתן להשוות לעשיית מצוות. שכן מקצוע הסיעוד  דורש הרבה חמלה, סבלנות והבנה לגורל ולשלום המטופל. לא פשוט לראות קשישים שזקוקים נואשות לסדרה של טיפולים שאת רובם הם לא ליכולים ליישם. טיפול מקצועי  מצריך שילוב של בעל מקצוע מיומן מחד ושל רופא וותיק מנגד. בהתחשב בעובדה שמי שמקבל טיפול סיעודי נמצא על פי רוב לקראת הישורת האחרונה של חייו, יש להעניק לו את מלוא כובד המשקל והכבוד שלהם הוא ראוי. בתור יהודים על כולנו לזכור כל העת את אמרת חז"ל שמפצירה בנו לא להשליך את יקירנו לעת זקנה.

טיפול סיעודי אישי

לא רבים יודעים ומודעים לכך, אבל טיפול סיעודי זה בהחלט משהו שניתן למיין לרמות ודרגות של מקצועיות ומיומנות.

ככל שתפגינו יותר בקיאות בתחום, כך בבוא העת תיהנו מיותר מבחר ומיותר מגוון של בעלי מקצוע שיכולים ונכונים להעניק לכם טיפול סיעודי הולם. הטיפול הסיעודי הולך ונהיה הרבה יותר מורכב ומקצועי על ציר הזמן. מי שרוצה להתכונן מבעוד מועד לקראת היום (שגם אם יתמהמה מעט בוא יבוא) הנדון, מומלץ לו לבחון את פוליסת הבריאות שלו ולוודא כי היא כוללת כיוסי סיעודי הולם וראוי. מומלץ מאוד להתייעץ עם גורמים מקצועיים מתחום הסיעוד על מנת להבין איזה מקרים ואיזה טיפולים הם אלו שכדאי להיות מכוסים לגביהם באמצעות הפוליסה. בהחלט שווה להפריש יותר כספים לפוליסת הבריאות על נמת להתכונן טוב יותר ליום סגריר.

/ 5.

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שיתוף בנלינקאדין
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ
שיתוף ב email
שיתוף בבמייל
יצירת קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הבתים שלנו

בית אור
בן יהודה 77, כפר סבא
רמת אור
מנחם יצחק 5, רמת גן

.

בית אור
בן יהודה 71, כפר סבא
מבטח אור
צוקרמן 14, גדרה

.

בית אור
הים 2, בת ים
ביתן אהרון

עקבו אחרינו

יצירת קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן